Hurda Demir Alan Hurdacı

Hurda Demir Alan Hurdacı
Hurda Demir Alan Hurdacı

Birlik Hurdacılık olarak İstanbul geri dönüşüm alanında kaliteli hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Faaliyetlerimiz başında hurda demir geri dönüşümü gelmektedir. Bu kapsamda demir hurdası almak için adrese araçlarımızla gelmekteyiz. Özellikle inşaat sektörü ile sıkı bir diyalog halindeyiz. Şantiyelerde bulunan demir hurdalarının kolayca alımını sağlıyoruz. Kendi kadromuzda bulunan ekip çalışanlarımız inşaat sahalarında gerekli özeni göstererek titiz bir temizlik çalışması yapmaktadır. Ücretsiz bir şekilde buradaki işe yaramayan tüm malzemelerin nakliyesini yapıyoruz. Çıkan tüm hurda eşyalar için size nakit ödeme garantisi de vermekteyiz.

Hurda alım satımı konusunda saha deneyimlerimizin çok eskiye dayanması nedeniyle oldukça pratik çalışmaktayız. Ayrıca firmamız bünyesinde donanımlı modern araçlar mevcuttur. Bunlara ağır işçilik gerektiren koşullarda dahi zahmetsizce demir hurda alımları yapabiliriz. İstanbul’un çevresinde her il ve ilçeden hurda alımı yapmaktayız. Bunun için sadece konum atmanız yeterlidir. İnsanlık tarihinin en eski madenlerinden olan demir günümüzde tüm endüstriyel alanlarda kullanmaktadır.

 

Hurda Demir Fiyatları

Uluslarası birçok etmene bağlı olarak hurda demir fiyatları değişebilmektedir. Sektörel açıdan yaşanan bir çok olayda yine fiyat sklasının genişlemesine yol açmaktadır. Demir kg fiyatını belirleyen en önemli unsur ise hiç şüphesiz ki arz-talep dengesidir. Gezegenimizde rezervi devasa boyutlarda olsa da demir kendine edindiği geniş kullanım alanı sayesinde önemini korumaktadır. Bugün İstanbul gibi metropol bir şehirde bile geri dönüşüm sektörünün %93 gibi bir kısmını tek başına karşılamaktadır. Birlik Hurda Metal Geri Dönüşüm olarak demir hurda fiyatları listesi yayınlamak yerine anlık paylaşım yapmayı daha uygun bulmaktayız. Bu nedenle bizlerden hurda fiyatı alabilmek için sms, whatsapp mesajı yada doğrudan arayarak görüşebilirsiniz.

 

Gündelik yaşamda yoğun kullanıldığını belirttiğimiz demirin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlilik hurda demirin kalitesi ve kullanım alanına göre sınıflandırmadan kaynaklanmaktadır. Demir hurdası başlıca olarak, 1. Sınıf, 2. Sınıf, dkp, extra, pik döküm, teneke, çubuk ve inşaat hurda demiri olarak ayrışmıştır. İstanbul’da en yakın hurdacı hizmeti sunan firmamız demir hurdası çeşitleri için adresten alım yapmaktadır. Ayrıca yüksek fiyat ve nakit para ile ödemesi garantisi de vermekteyiz. Geri dönüşüm alanında uzman kadroyla hizmet veren şirketimizin size 7/24 bir telefon kadar uzağınızda olduğunu lütfen unutmayın.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir