Hurda Bakır Geri Dönüşüm

hurda bakır alan hurdacılar
hurda bakır alan hurdacılar

Birlik Hurdacılık olarak kurulduğumuz günden itibaren yegane amacımız müşterilerimizin taleplerine cevap verebilmek olmuştur. Hurda bakır alımlarımızda da en önemli gayemiz siz değerli müşterilerimizin firmamızdan beklentilerinin olumlu karşılanabilmesidir. Hurdacılık alanında yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimiz diğer firmalara kıyasla günümüz çağına daha uygun yöntemler seçtiğimiz için moderndir. Sektörde birçok alanda yenilikçi anlayışla bakır hurdası geri dönüşüm sürecini hızlandırmış bulunuyoruz. İşletmemiz hurda ticaretinin en başında müşterimizle ilgili şartname ve standartlara göre iş planı yapmaktadır. Bu durumda hem ekonomik hem de zaman israfının önüne büyük oranda geçmemizi sağlamaktadır.

Hurda bakır geri dönüşümü konusunda uzman ekiplerimizin katılımı ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Firmamız bakırların ilgili alanlardan toplanması, alınması ve nakliyesi sürecinin tamamını sorumluluk sahibi olarak sorunsuz halletmektedir. İstanbul gibi metropol bir kentte çevre bilincinin öneminin farkında olan bir firmayız. Birlik Geri Dönüşüm personelimiz de bu bilinçle yasal zorunlulukların dışında da duyarlı davranmaktadırlar. Bu nedenle oldukça basit bir felsefesi olan geri dönüşüm işini özümseyerek çalışan ekip arkadaşlarımızın olmasının da gururunu yaşıyoruz.

Hurda Bakır Alan Hurdacı Firması

Doğası gereği bakır elektrik akımını oldukça iyi şekilde ilebilmektedir. Bu nedenle de günlük yaşamda fazlaca yer tutmaktadır. Paslanmaya karşı dayanabilmesi de birçok sektörde hammadde olarak kullanılmasının önünü açmıştır. Rezerv bakımından diğer maden çeşitlerine nazaran daha az bulunması hem hurda hem de sıfır bakır fiyatlarının yüksek olmasına neden olmaktadır. O neden iş yerinizde bulunan bakır hurdası satışından iyi kazanç elde edebilirsiniz. Fiyatlar hakkında en net bilgiyi hurdanızın fotoğraflarını bize whatsapp yardımı ile göndererek alabilirsiniz.

İstanbul başta olarak tüm Marmara bölgesinde hurda bakır alan yerler içinde size en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Ayrıca haftanın her günü 24 saat araç göndermekteyiz. Çeşit olarak ttr kırma, lama, talaş, tombak bakır, bobin, trafo çıkması, yanık, çatı sacı, antigron kırma ve soyma bakır gibi geniş yelpazede hurda bakırı nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. Hurdanızın gerçek ağırlığını hep beraber tarafsız ölçüm yapan elektronik kantarlarda öğrenelim. Bizi hemen arayın çok kısa sürede adresinize gelelim.

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir