Hurda Alüminyum Fiyatları

hurda alüminyum alan hurdacı firmaları
Hurda alüminyum alan hurdacı firmaları

Alüminyum yapasının özelliği nedeniyle geri dönüşüm için oldukça ideal bir madendir. Öyle ki hurda alüminyum ile fabrikadan yeni çıkan bir alüminyum ürün arasında yapısal bir fark yoktur. Ancak amaca uygun ürün oluşturulabilmesi için de geri dönüşüme mutlak süratle tabi olması gerekmektedir. Hatta geri dönüşümden elde edilen bir alüminyum doğadan maden ocaklarından çıkarılana göre oldukça ekonomiktir. Birlik Hurda Metal Geri Dönüşüm olarak bu durumun farkında olarak alüminyum hurdası alımlarına büyük özen göstermekteyiz. Aldığımız alüminyum hurda türleri genelde şu şekildedir; sert ve yumuşak alüminyum, profil, araiş, talaş, meşrubat kutuları, matbaa kalıpları, döküm malzemeleri vb.

İstanbul’da geri dönüşüm sektöründe kaliteli hizmetler vermeye gayret gösteren bir işletmeyiz. Ülkemizde çelikten sonra en çok hammadde olarak kullanılan alüminyum madenidir. İşlenebilir ve şekillenme özelliği sayesinde dekor malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Aynı zamanda folyo şeklinde üretilebilmesi sayesinde ambalaj sanayisinin temel yapı taşlarındandır. Birlik Hurdacılık olarak bizler de tüm bu durumların farkında olarak hurda alüminyum geri dönüşüm sürecine katkı sağlıyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımızla 7/24 adresten alüminyum hurdası almaktayız.

 

Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Firmaları

Uzun yıllar hurdacılık alanında saha tecrübesi edinmiş bir firmayız. Daha yaşanabilir bir doğal çevrenin geri dönüşüm felsefesinin yaygınlaştırılması ve kuşaktan kuşağa aktarılmasından geçtiğini düşünüyoruz. Maalesef ülkemizde gerekli özenin gösterilmediği geri dönüşüm alanında yatırımlar yapmaya gayret gösteriyoruz. Üretimin olduğu her yerde tüketim, tüketimin olduğu her yerde de geri dönüşüm olmalı mantığı ile her zaman sizlere en yakın hurdacı firması olmaya çalışıyoruz. Ev ve iş yerlerinizde bulunan atık alüminyum hurdaları için araç göndermekteyiz. Bize sadece konum gönderin gerisini biz halledelim. Üstelik paranızı yüksek fiyatlardan anında peşin ödeyelim.

Fabrika alanlarınızda özellikle alüminyum talaş, imalat artığı, araiş hurdaları gereksiz yer işgali yapıyorsa bizi mutlaka arayın. Tecrübeli personelimizle gelerek çevre düzenlemesi de dahil bir çalışma yapalım. Hem hurdalarınız iyi bir değer elde etsin hem de siz geniş bir çalışma alanı kazanın. Birlik Hurda Metal Geri Dönüşüm firmamızdan fiyat teklifi istemek de oldukça kolaydır. Bize whatsapptan fotoğraf gönderin size anında fiyat yazalım.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir