Bağcılar hurdacı hurda karşılığı yıkım söküm

Bağcılar Hurdacı Numarası

Bağcılar Hurdacı Numarası

Birlik Hurdacılık olarak Bağcılar’da hurda alımı yapıyoruz. Bağcılar’da hurda alan firmalar içinde özel olarak hurda sarı fiyatları konusunda verdiğiniz iddialı tekliflerle öne çıkıyoruz. Bağcılar hurdacı iletişim numarası ihtiyacınız varsa size en yakın olan hurdacımızı göndermek isteriz. Bunun için lütfen bize açık adresinizi yazın ya da WhatsApp’tan konum atsanız da olur.  Alüminyum hurdası başta olmak üzere değerli maden faydaları ve elektronik hurdaları satın almaktayız. Bağcılar hurdacı firmamız hurda alımı yapan diğer hurdacılara göre hem kaliteli hizmet veriyor hem de yüksek fiyatlar sunuyor.  Tüm hurda çeşitleri alımında Bağcılar’ın en güncel hurda fiyatlarını verdiğimizi garanti ediyoruz.

 

Bağcılar Hurdacı ve Hurda Alan Firmalar

Birlik Hurdacılık olarak bina yıkımı, fabrika yıkımı ve bunların söküm işlemlerini yapabiliyoruz. Yıkım üzerinden çıkan hurdaları da istinasız satın alırız. Bağcılar’da tadilat geçiren tüm işyerlerinde çıkan hurda malzemeleri alarak moloz temizlikleri yapıyoruz. Detaylı bilgi almak için ve Bağcılar’da kolayca hurda satmak için bize ulaşın.  Çünkü 20 dakika gibi kısa bir zaman diliminde adresinize gelerek paslanmaz krom, sarı pirinç, zamak levha ve kurşun hurda alırız.  Web sitemizdeki hurdacı telefon numarası üzerinden bize haftanın 7 günü 24 saat ulaşabileceğinizi unutmayın. Bağcılar’da kurumsal hurdacı firması ile çalışmanın keyfini çıkarın.

Hastane, Otel ve Fabrika Yıkımları

Özellikle fabrika ve şantiye alanlarında bıraktığımız konteyner sistemleri sayesinde hurda biriktirme ve depolama dertlerini bitiriyoruz. Her zaman çözüm ortağı olduğumuz Bağcılar hurdacı firmamız burada çok zeki ekip arkadaşları görevlendiriyor.  Çatı sökümü, metal demir korkuluk kesimi ve yangın merdiveni kesimi işlerinde profesyonel hizmet veriyoruz.  Bağcılar hurdacı kuruluşu olarak sadece hurda alımı değil yıkım da yapıyoruz. Geri dönüşümle ilgili olarak birçok başarılı iş yaptığımız ilçedir Bağcılar. Örneğin kamu binalarının yıkım ve hafriyat kaldırma işlerini ilgili ihaleler sonucunda gerçekleştirdik. Hurdası karşılığı sunmuş olduğumuz yıkım ve söküm hizmetleri birçok işletmeye cazip gelmektedir. Çünkü yıkım gibi tehlikeli ve oldukça zahmetli işleri hurda karşılığında ücretsiz yapıyoruz. Bu hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz lütfen temasa geçiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir